Atskats uz pasākumiem

Aizvadītie pasākumi 2018. gadā veselības projekta (nr.9.2.4.2/16/I/007) ietvaros.

11. jūlijā aizvadītas divas veselības projekta nodarbības Ieriķu dzirnavās. Nodarbība ” Kā atgūt enerģiju un možu garu” un “Emociju ietekme uz veselību un veselības uzlabošana”. Vasaras vakaros ir patīkami uzturēties veldzējošā vietā – iespēja iegūt zināšanas un baudīt dabu.

Otrdien, 20. februārī, Zaubē, Zaubes kultūras namā nodarbība “Veselīgs uzturs un ekonomiska iepirkšanās”. Apmeklētāji gandarīti par pagatavotajiem veselīgajiem saldumiem.

Ceturtdien, 15. februārī, Līvos, Līvu bibliotekā aizvadīta nodarbība “Veselīgs uzturs un ekonomiska iepirkšanās”. Apmeklētāji uzzinājuši daudz jauna un pagatavojuši veselīgus našķus.

Aizvadītie pasākumi 2017. gadā veselības projekta (nr.9.2.4.2/16/I/007) ietvaros.

Foto atskats no 2. decembra nūjošanas nodarbības Skujenē. Dziļais sniegs nebiedē aktīvākos skujeniešus, beidzot var baudīt ziemu!

15. septembra nūjošanas nodarbība Skujenē.
Lai gan laika apstākļi bija ļoti mainīgi, tas neatturēja aktīvākos iedzīvotājus iesaistīties aktivitātēs.
Oktobrī, novembrī un decembrī nūjošanas nodarbību cikls Skujenē turpināsies.
Aicināti visi nūjošanas interesenti ar vai bez nūjošanas pamatprasmēm. Informācija par pasākumu norises laiku tiks papildināta.


11. septembra nūjošanas nodarbība Ieriķos. Noslēdzošā apmācību cikla nodarbība paredzēta piektdien, 15. septembrī plkst. 17:00 Skujenes Tautas namā.
Aicināti visi interesenti!
Nūjas tiks nodrošinātas. Iepriekšēja pieteikšanās uz epastu: dace.rubene@amatasnovads.lv.


Aktīvāko iedzīvotāju tikšanās nūjošanas nodarbībā Līvos.
11. septembrī plkst. 17:00 tiekamies Ieriķos – Sabiedriskajā centrā, lai uzzinātu kā pareizi nūjot, kādu pozitīvu iespaidu nūjošana atstāj uz cilvēka veselību un organismu.
Aicināti visi interesenti!
Nūjas tiks nodrošinātas.
Iepriekšēja pieteikšanās uz epastu: dace.rubene@amatasnovads.lv.


6. septembrī aizvadīta nūjošanas nodarbība Zaubē, nākamā tikšanās reize Līvos, Līvu bibliotēkā 2017. gada 8. septembrī plkst. 17:00. Nūjas tiks nodrošinātas.
Iepriekšēja pieteikšanās uz epastu: dace.rubene@amatasnovads.lv.

26. augustā aizvadīti “Amatas novada sporta un atpūtas svētki Līvos”.


Nūjošanas nodarbība 10. augustā veselības projekta ietvaros Nītaurē aizvadīta.

Apmeklētājiem bija iespēja uzzināt kas ir nūjošana, kapēc tā ir vērtīga cilvēka ķermenim, kā arī apgūt nūjošanas tehnikas pamatus, izpildot dažādus vingrinājumus, iemaņas nostiprinot, dodoties nelielā pastaigā pa parku.

Šādas nodarbības projekta ietvaros Amatas novadā notiks Ieriķos, Līvos un Zaubē, sākot ar septembra mēnesi. Detalizeta informācija par pasākumu norises laiku tiks papildināta. Pasākumu apmeklēšana ir bez maksas. Tiem apmeklētājiem, kuriem nav savas nūjas, tās tiks nodrošinātas.

Paldies visiem, kuri ieradās, uz tikšanos citās nodarbībās!


Veselības projekta ietvaros aizvadīta nūjošanas apmācība un pārgājiens gar jūras krastu Amatas novada senioriem. Pasākums notika 8. augustā Saulkrastu pludmalē “Baltā kāpa”

Caur atraktīviem vingrojumiem, seniori apguva nūjošanas pamatus, pēc tam devās nelielā pārgājienā gar jūras krastu. Dienas beigās gandarījums par paveikto un jauniegūtajām iemaņām.

Turpmākās aktivitātes senioriem notiks sākot ar oktobra mēnesi – kustību nodarbību cikls fizioterapeita pavadībā Amatas novada Gikšos, detalizeta informācija par pasākuma norises laiku tiks papildināta.


Jauno māmiņu un bēbīšu skola Nītaurē veselības projekta ietvaros 25. jūlijā. Nākamā nodarbība Skujenes Tautas namā 25. augustā plkst. 10:00.


18. jūlijā, veselības projekta ietvaros, kopā ar senioriem Amatas novada kultūras centrā gatavojām veselīgus burgerus un smūtijus, klausījāmies, kā pareizi sagatavot pārtiku.


Jauno māmiņu un bēbīšu skola Skujenē 29. jūnijā, veselības projekta ietvaros. Nākamreiz tiekamies 25. jūlijā Nītaures pagasta ēkā plkst. 10:00.
 

13. jūnija lekcija par veselīgu uzturu Amatas novada senioriem Ģikšu kultūras centrā veselības projekta ietvaros. Nākamajā tikšanās reizē, 18. jūlijā, praktiska nodarbība – tiks gatavots veselīgs ēdiens.

Projekta pirmās aktivitātes notika aprīlī Zaubes pamatskolā, kur skolēni apguva zināšanas par veselīgu uzturu, fiziskajām aktivitātēm un piedalījās vingrošanas nodarbībās.

*Pasākumi tiek īstenoti ESF projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Amatas novadā” ietvaros (Nr.9.2.4.2/16/I/007).