12.novembrī ikgadējais reģionālais seminārs par bioloģisko lauksaimniecību

Piektdien, 12.novembrī no plkst.10.00 līdz plkst.14 aicinām uz ikgadējo reģionālo semināru bioloģiskajā lauksaimniecībā “Bioloģiskā lauksaimniecība- cilvēki un vide”. Seminārs šoreiz notiks attālināti ZOOM platformā .

Saistībā ar apkārtējās vides izmaiņām, ar lauksaimniecības virzību zaļā kursa “No lauka līdz galdam” virzienā arī mūsu valstī pieaug bioloģiskās lauksaimniecības loma. Šajā seminārā informācijā un pieredzē dalīsies Zemkopības ministrijas, Valsts augu aizsardzības dienesta, pašvaldības, zinātnes un sertifikācijas institūciju,Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas un vietējās kopienas pārstāvji.
Lai pārmaiņās palīdz zināšanas.

Pasākumu veido LLKC Cēsu konsultāciju birojs.

Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Pieteikšanās saite:
https://forms.gle/zK9QgiFZPsG8Tyii9

Plašāka informācija/pieteikšanās:
Dace Kalniņa, mob. 28381477, dace.kalnina@llkc.lv

Share