“Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022” Līvos TIEK PĀRCELTS UZ 5.FEBRUĀRI

16. janvārī plānotais “Millers Motorsport ziemas kauss” tiek pārcelts uz 5. februāri, nepiemērotu laikapstākļu dēļ. Laika prognoze nedēļas nogalei paredz stipru atkusni un sacensības nebūtu iespējams aizvadīt.

Reģistrācija 5.februāra sacensībām sāksies jau 14.janvārī – https://rallijs.eu/

Šajā nedēļas nogalē, 16. janvārī, Līvu pusē notiks “Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022”.

Sacensības notiks 1+1 formātā, ar diviem ātrumposmiem (2.7 un 2.9 km garumā), katru no kuriem dalībnieki veiks trīs reizes. Sacensību servisa parks un sekretariāts atradīsies Līvos, Zvārtas ielā 8.

“Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022” nolikums ŠEIT.

Slēgtie posmi apskatāmi ŠEIT.

Ievērojiet drošības dienesta darbinieku prasības! Ievērojiet trases norobežojumu, neatrodieties uz brauktuves daļas sacensību laikā un ātrumposma bīstamajās vietās, kur iespējama automašīnas izslīdēšana no trases!
Pievērsiet uzmanību Jūsu mājdzīvniekiem, neatstājiet tos bez uzraudzības!

Share