balsojam, lai atbalstītu labiedarbi.lv Cīņas paklāja iegādi sacensību organizēšanai SCK “Ferrum”

labie darbi

Esam iesaistījušies avantūrā un pieteikušies dalībai konkursā LabieDarbi.lv uz paklāja iegādi sacensību rīkošanai Vidzemē. Lai veiksmīgi noritētu balsošana, neliels ieskats mūsu vēlmēs.
2014. gadā klubs kopumā apmeklējis 25 sacensības (periods 1. novembris 2013.g. – 1. jūlijs 2014. gads). Vidēji rēķinot, katru nedēļas nogali esam bijuši kopā vienā lielā ģimenē ar to domājot CSK “Ferrum” komandas cīkstoņus, vecākus, brīvprātīgos. Līdz šim brīdim esam noorganizējuši 3 sacensības, priekšā 2014. gadā vēl divas. Savukārt 2015. gadā plānojam organizēt 11 sacensības, kur piedalīsies cīkstoņi no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Esam guvuši akceptu no vadošajiem Latvijas un Igaunijas cīņu klubiem kā līdzvērtīgs partneris Vidzemes reģionā. Mūs morāli atbalsta LAtvijas cīņas federācija un esam draugos ar Igaunijas federācijas vadību.

Tātad, atgriešoties pie galvenā, sacensību rīkošanas vajadzība izriet no tā, lai:

– atdzīvināt un uzturēt Latvijā brīvās cīņas sporta veidu kā līdzvērtīgu citiem piem., florbols, basketbols, hokejs.
– veidot aktīvu sabiedrības daļu vērstu uz panākumiem un veicinātu uzņēmības garu;
– cīņas meistarības celšānas iespēju Latvijas cīkstoņiem veiksmīgam startam EU un pasaules čempionātos;
– ieinteresētu un piesaistītu jaunus dalībniekus brīvajai cīņai , tādejādi aktivizējot pasīvo sabiedrības daļu veselības nostiprināšanai;
– izveidotu cīņas internātu Vidzemē.

Tāpēc ļoti svarīgi, lai katrs no Jums mums palīdzētu īstenot šo iespēju ar savām balsīm:

1. variants kā nobalsot:
http://www.draugiem.lv/labiedarbi.lv/
Augšējā labajā stūrī ieraksta savu draugiem.lv  niku un paroli, ienāk un nospiež vidējo šūnu, kur rakstīts “nobalso”. Tad atveras visi projekti arī mūsējais”Cīņas paklāja iegāde sacensību rīkošanai. Summa 400Eur, Vieta Amatas novads

2. variants kā nobalsot:
http://labiedarbi.lv/
Balsot par jaunajiem projektiem, atrod mūsējo “Cīņas paklāja iegāde sacensību rīkošanai”. Tad lapas labajā stūrī ievada savu tel.nr. paroli, spiež saglabāt. TAd saņem apstiprinošo kodu uz savu telefonu, ievada to un balso

3. variants kā nobalsot:
http://www.inbox.lv/
Caur savu e-pasta adresi. Ieiet savā meilā, labajā augšējā stūrī links LabieDarbi.lv, nospiež, atveras sadaļa visi projekti, izvēlas mūsējo un nobalso. PAgaidām ar šo veidu ir tehniskas problēmas, mēģiniet atkal. JA neizdodas, zvaniet man, sazināšos ar administrāciju.

Atceramies , ka balsot par vienu konkrētu projektu var tikai 1X 24h.
Vairāk par mūsu kluba darbību variet lasīt www.wrestlingferrum.lv

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet, rakstiet, prieks būs Jūs dzirdēt.

ferrum

Cerot uz sadarbību,
Evija Lūkina
CSK “Ferrum” valdes locekle
evija@wrestlinferrum.lv
GSM: 26374245

 

 

 

 

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare