2015.gadā tiks turpināta ūdenssaimniecības projektu īstenošana Skujenē un Ieriķos

ERAF  ES

Jau kopš 2013.gada rudens Amatas novadā notiek divu ūdenssaimniecības sakārtošanas projektu īstenošana – „Amatas novada Ieriķu ciema ūdenssaimniecības attīstība” un „Amatas novada Skujenes ciema ūdenssaimniecības attīstība”.

Līdz ar pavasara iestāšanos, tiek plānots aktīvi atsākt darbus gan Skujenē, gan Ieriķos, lai 2015.gada laikā ūdenssaimniecības projekti tiku pabeigti. Projektā „Amatas novada Skujenes ciema ūdenssaimniecības attīstība” turpināsies būvdarbi, kurus veic SIA „Cēsu Specceltnieks”. Savukārt projektā „Amatas novada Ieriķu ciema ūdenssaimniecības attīstība” būvdarbus veiks AS „Siguldas būvmeistars” , kas līdz ar piemērotu laika apstākļu iestāšanos, uzsāks aktīvu darbu ūdenssaimniecības projekta īstenošanai.

Abi ūdenssaimniecības sakārtošanas projekti tiek realizēti Eiropas Savienības fondu finansētās darbības programmas “Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.4.1.1.aktivitātes “Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000” ietvaros. „Amatas novada Ieriķu ciema ūdenssaimniecības attīstība” projekta kopējās plānotās izmaksas ir 640 298 EUR (bez PVN), bet „Amatas novada Skujenes ciema ūdenssaimniecības attīstība” – 499 474 EUR (bez PVN). 85% no projekta attiecināmajām izmaksām finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda starpniecību.

 

Share