Eiropas Gastronomijas reģions

Gaujas Nacionāla parka tūrisma klāstera “EnterGauja” (kura dalībnieks ir arī Amatas pašvaldība) šī gada lielākā uzmanība vērsta uz Rīgas – Gaujas reģiona iegūto Eiropas gastronomijas titulu. Visa gada garumā tiks īstenota plaša pasākumu programma. Projekta ietvaros radīta jauna mājaslapa www.rigagauja.lv, kā arī īpaši drukātie materiāli vairākās valodās

– Gardēžu ceļvedis un Pasākumu kalendārs. Šobrīd tapšanas stadijā ir vēl viens drukātais materiāls, kurā būs apkopoti reģiona restorānu īpašie ēdieni visās sezonās. Informācijas centros janvāra beigās parādīsies 3 oficiālie suvenīri – sukādes, tēja un bērzu sulu sīrups, no Amatas novada tāds būs A. Tereško tējas.

Amatas novada pasākumi, kuri iekļauti Eiropas gastronomijas reģiona sarakstā ir:

“Zaubes savvaļas kulinārais festivāls”(www.wildfoodfest.lv) – 8. jūlijā, “Maizes diena” Āraišu vējdzirnavās – 29. jūlijā un brīvdabas ārstniecības un ēdamo augu festivāls – 17. jūnijā.

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare