Aicina pieteikties Latvijas Jaunatnes Olimpiādei un pārstāvēt Amatas novadu

Jau par tradicionālu sporta forumu kļuvusi Latvijas jaunatnes olimpiāde, kur reizi divos gados pulcē Latvijas labākos jaunos sportistus. Šogad vasaras olimpiāde notiks Cēsīs no 7. – 9. jūlijam.

Iepriekšējā olimpiāde Amatas novada sportistiem izvērtās ļoti veiksmīga, jo tika izcīnītas divas bronzas godalgas. To paveica Kristiāns Potašovs (vieglatlētika 1500 m distance) un Ērika Baumane (cīņa).

Ja Tu dzīvo, strādā vai vēlies pārstāvēt tieši Amatas novadu kādā no olimpiādē iekļautajiem sporta veidiem, tad aicinām tevi sūtīt pieteikumu norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto sporta veidu uz e-pastu sports.amata@gmail.com vai sazināties ar komandas pārstāvi pa tālr. 28602877.

Olimpiādes vārdiskie pieteikumi individuālajos sporta veidos, dalībai olimpiādes sacensībām, jāiesūta sekretariātam līdz 2017.gada 9.jūnijam pulksten 24:00, atbilstoši pieteikuma elektroniskajai formai. Pieteikumus pašvaldības komandas vadītājam jāiesūta ne vēlāk kā līdz 7. jūlijam.

Dalībnieku vecuma ierobežojumus startam Olimpiādē nosaka attiecīgo sporta veidu nolikumi – specifikācijas.

 

Vairāk informācija par olimpiādi www.olimpiade.lv vai http://cesis2017.olimpiade.lv

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare