Zaubes florbolisti otro gadu pēc kārtas kļūst par čempioniem

22. martā Līgatnes sporta centrā norisinājās fināla posms Amatas un Līgatnes florbola turnīrā, kas bija arī florbola sezonas noslēguma pasākums ar dažādiem konkursiem un balvām.
Sākoties turnīram varēja just, ka visas komandas cīnās par katru punktu un seko uzmanīgi līdzi vietām kopvērtējuma tabulā. Čempiona titulu Zaubes komandai varēja atņemt tikai Skujenes vai Līgatnes florbolisti, bet ar nosacījumu, ka kāda no šīm divām komandām uzvar finālā, bet Zaube paliek 4.vietā fināla posmā. Savukārt, tieši Līgatne ar Skujeni nevarēja justies pilnīgi drošas, ka turnīra noslēgumā kārs kaklā medaļas, jo veiksmes gadījumā arī nītaurieši varēja izcīnīt 3.vietu, ja uzvar posmu un Līgatne vai Skujene paliek ārpus labāko četrinieka.
Grupu turnīra spēlēs pirmajā vietā ierindojās Zaube, kura, pateicoties labākai zaudēto vārtu attiecībai, apsteidza Līgatni. Emocijām bagāta spēle bija par atlikušo vietu play off spēlēm, kad Nītaurei izdevās pārspēt Skujeni ar 4:1. Skujenes zaudējums deva vēl cerības Nītaurei pacīnīties par medaļām. Skujene nedrīkstēja atļauties palikt ārpus labāko četrinieka, bija jāuzvar Krimulda. Sensācija nenotika un Skujene svarīgākajā mačā uzvarēja Krimuldu ar rezultātu 5:2 un kā beidzamie iekļuva izslēgšanas spēlēs. Piektajā vietā ierindojās Krimulda, sestajā – Zaube-2, bet septītā vieta Morei.
Izslēgšanas turnīrā pārsteigumi nenotika un pirmajā spēlē līgatnieši uzvarēja Skujeni ar 2:0, savukārt, otrā pusfinālā Zaube pārliecinoši pārspēja Nītauri ar 3:0. Spēlē par 3.vietu Skujene revanšējās Nītaurei par zaudējumu grupu spēlēs un sagrāva nītauriešus ar 5:0, nodrošinot bronzas medaļas. Finālā Līgatnei izdevās uzvarēt Zaubi, tomēr rezultātam vairs bija tikai formāla nozīme, jo pēc kopvērtējuma punktiem par čempioniem kļūs tieši Zaubes florbolisti.
Par čempionāta rezultatīvāko bombardieri kļuva Armands Maksīmovs, kurš čempionātā guva 58 vārtus un dāvanā saņēma jaunu “Oxdog” florbola nūju no mūsu atbalstītājiem Lino.lv un Florbolaveikals.lv.
Ar vērtīgām balvām no Florbolaveikals.lv tika sveikta arī čempionāta simboliskā izlase: Vārtsargs – Guntis Knēts (Zaube); Uzbrucēji – Armands Maksīmovs (Zaube), Mārtiņš Vējkrīgers (Skujene), Verners Rudens (Nītaure); Aizsargi – Mārtiņš Ervīns Brants (Zaube), Dāvis Pocēvičs (Līgatne).

Paralēli turnīram notika ātruma stafete, kur veiklākais izradījās Līgatnes komandas spēlētājs Angus Mārtiņjēkabs, distanci veicot 15,27 s. Savukārt par stiprākā sitiena īpašnieku ar 131 km/h kļuva Zaubes komandas vārtsargs Guntis Knēts.

Zaubes, Līgatnes un Skujenes florbolisti saņems arī turnīra Lielo balvu, iespēju 8. aprīlī doties uz Latvijas čempionāta florbolā finālspēlēm Arēnā Rīga, kas būs grandiozs florbola sezonas noslēgums.

Uz tikšanos jau nākošajā sezonā!

Visas turnīra bildes pieejamas linkos:

https://files.fm/u/jedf9czw

https://files.fm/u/e2y6s6j7

https://files.fm/u/66pvebfp

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare