Aicina iedzīvotājus iesaistīties Amatas novada sporta un atpūtas svētku organizēšanā

Jau ceturto gadu notiks tradicionālie Amatas novada sporta un atpūtas svētki Līvos, kuri šogad norisināsies 26. augustā. Svētki kļuvuši jau par tradīciju un katru gadu pulcē arvien kuplāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu.

Organizatori aicina iedzīvotājus iesaistīties sporta svētku organizēšanā un plānošanā. Visi interesenti ar savām idejām un ierosinājumiem būs laipni gaidīti 11.aprīlī plkst. 19:00 Līvu bibliotēkas telpās.

Tikšanās laikā atskatīsimies uz jau aizvadītajiem sporta svētkiem, pārrunāsim svarīgākos plusus un mīnusus un kopīgi iezīmēsim šī gada sporta svētku pasākuma plānu u.c.

Veidosim svētkus kopā!

Vairāk info: e-pasts sports.amata@gmail.com vai tālr. 28602877

Atskats uz 2015. gada Ielu spēlēm Līvos:

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare