,,Amatas novada izglītības attīstības stratēģija 2018. – 2023. gadam”

Sabiedriskā apspriešana.

Sabiedriskās apspriešanas mērķis ir izzināt sabiedrības viedokli par Amatas novada izglītības iestāžu sniegtā pakalpojuma kvalitāti un nākotnes redzējumu izglītības politikas attīstībai, kas veicinātu visu veidu izglītības iestāžu darbības un ekonomiskās attīstības prioritāšu saskaņotu īstenošanu novadā, veidotu pedagogu profesionālās izaugsmes sistēmu kvalitatīva izglītības piedāvājuma nodrošināšanai, kā arī respektētu novada iedzīvotāju vajadzības, valsts un pašvaldības plānošanas dokumentos noteiktās prioritātes laika posmam līdz 2030. gadam, kā arī palīdzētu definēt sasniedzamo rezultātu kvalitatīvos indikatorus.

Pašvaldības un izglītības darbinieki, jaunieši, skolēni, vecāki, studenti,  biedrības, organizācijas, politiķi, lēmumu pieņēmēji un citi interesenti aicināti paust savu viedokli par plānošanas dokumenta ,,Amatas novada izglītības attīstības stratēģija 2018. – 2023. gadam” projektu, piedaloties sabiedriskās apspriešanas pasākumos:

Nītaures vidusskolā: 18. aprīlī plkst. 16.00

Ieriķos – Amatas pamatskolā: 20. aprīlī plkst. 16.00

Ģikšos – Amatas pamatskolas pirmsskolas ēkā: 24. aprīlī plkst. 16.00

Skujenes tautas namā: 27. aprīlī plkst. 16.00

Drabešu sākumskolā: 11. maijā plkst. 16.00

Zaubes pamatskolā: 15. maijā plkst. 16.00

Ar plānošanas dokumenta projektu iespējams iepazīties šeit.
Aktivitātes.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare