Amatas novada mājražotāju un tūrisma uzņēmēju tikšanās

Ņemot vērā  iepriekšējo gadu tikšanās reizēs no nozares dzirdēto, ka mums pašiem vairāk jāsadarbojas un sevi labāk jāiepazīst, 7. aprīlī uzsākām iepazīšanās ciklu.   Lai zinātu viens par otra biznesu un saprastu ar ko kurš var sadarboties – vieta ir jāredz. To vislabāk izdarīt apciemojot vienam otru.  Šoreiz iniciatīvu uzņēmās  stipro alkoholisko dzērienu ražotnes “Veselības laboratorijas” saimnieks Guntis Kurmis. Omulīgās telpās, pie silta kamīna, kur plauktos gatavojas dažnedažādi krāsaini dzērieni, Guntis klātesošos iepazīstināja ar savu ražotni un cienāja ar gardiem ogu uzlējumiem un degvīniem. Šādas degustācijas un stāstījums iespējamas ne vien Līvos “Veselības laboratorijā” uz vietas, bet arī izbraukumos – pasākumos, viesu namos utml.

Pašvaldības tūrisma pārstāves Dace Sabule un Eva Staltmane iepazīstināja ar pašvaldības tūrisma attīstības un mārketinga plāniem, gada pasākumu plānu, jaunajiem projektiem un tūrisma materiāliem. 

Nozares pārstāvji dalījās savos jaunumos, izteica kādi materiāli viņiem būtu nepieciešami, maršrutu idejas un kā varētu popularizēt novadu un mazos uzņēmējus. Nākamjā tikšanās reizē jau apskatīsim konkrēti kopīgā materiāla saturu un izskatu.

Saprotot, ka klāt ir pavasaris un sācies lielo darbu laiks – sevišķi zemnieku saimniecībām- pateicamies tiem, kas atrada laiku piedalīties.  Jebkurā gadījumā izrunāto nosūtīsim e-ziņā visiem, arī tiem, kas nevarēja būt klāt.

Liels paldies Guntim Kurmim par viesmīlību un neatlaidību sadarbības idejas virzīšanā uz priekšu!

Uz tikšanos nākamreiz “Elkas kalna saimniecībā” Māļos, vietā, kur sākas Gauja. Pa ceļam varēsim iepazīties ar “Krāmu un seno lietu muzeju” Skujenē.  Provizorisks tikšanās datums.30. maijs, bet iespējams mainīties un par to vēl informēsim sūtot e-pastu.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare