Drabešu muižas Amatu māja kļūst tūristiem pieejamāka

Drabešu muižas Amatu māja plašākai publikai vasaras sezonā, kas ir arī aktīvā tūrisma sezona,  būs atvērta no 1.maija līdz 30.septembrim šādos laikos:

Trešdien 10.00 – 14.00

Ceturdien 10.00 – 14.00

Piektdien10.00 – 14.00

Sestdien, svētdien 11.00 – 15.00

Šādu darba laiku  iespējams nodrošināt pateicoties Nodarbinātības valsts aģentūrai, kas realizēESF projektu „Jauniešu garantijas”, kas tiek līdzfinansēts  JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS,  un, kurā  tiek īstenots atbalsta pasākums „Pirmā darba pieredze jaunietim”.  Projekta  mērķis ir sekmēt jauniešu bezdarbnieku integrēšanu darba tirgū, vienlaikus veicinot pastāvīgas darba vietas izveidi un jauniešu bezdarbnieku pastāvīgu nodarbinātību.

Biedrība”Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe” sešu mēnešu periodā darba vietu nodrošinās Drabešu pagasta Līvu ciemā dzīvojošajam jaunietim Andrim Rutkovskim, kura pienākumi būs, sākot no viesu sagaidīšanas Drabešu muižas Amatu mājā, preses relīžu rakstīšanas, pasākumu apskatu un fotogaleriju sagatavošanas,  informācijas apkopošanas līdz saivu izgatavošanai Drabešu muižas Amatu mājas aušanas studijai.

Andris Rutkovskis beidzis Vidzemes Augstskolas studiju programmu „Koka ēkas un ekobūve” un vēlas gūt tālāku pieredzi gan par senajiem amatiem un to izmantošanu mūsdienās, gan dokumentu kārtošanu.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare