Pašvaldību vēlēšanas 2017

2017.gada 3.jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.

  • No 29.05.2017. var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā.
  • Trīs dienas pirms vēlēšanām dažas stundas dienā var nobalsot iepriekš.

Skatīt vēlēšanu kandidātu sarakstus

 

Vēlēšanu iecirkņu komisiju darba laiki.

29.05.2017. 16.00-20.00 Pieņem iesniegumus no vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt iecirknī, balsošanai viņa atrašanās vietā. Šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā.
30.05.2017. 9.00-13.00 Pieņem iesniegumus no vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt iecirknī, balsošanai viņa atrašanās vietā. Šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā.
31.05.2017.  17.00-20.00 ·         Pieņem iesniegumus no vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt iecirknī, balsošanai viņa atrašanās vietā. Šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā.

·         Notiek iepriekšēja balsošana.

01.06.2017.   9.00-12.00 ·         Pieņem iesniegumus no vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt iecirknī, balsošanai viņa atrašanās vietā. Šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā.

·         Notiek iepriekšēja balsošana.

02.06.2017.  10.00-16.00 ·         Pieņem iesniegumus no vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt iecirknī, balsošanai viņa atrašanās vietā. Šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā.

·         Notiek iepriekšēja balsošana.

03.06.2017.   7.00-22.00 ·         Līdz plkst. 12.00 pieņem iesniegumus no vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt iecirknī, balsošanai viņa atrašanās vietā. Šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā. Iesniegumus pieņem arī pēc plkst. 12.00, taču jāņem vērā, ka šajā gadījumā vēlēšanu komisija izbrauks pie vēlētāja, ja varēs paspēt ierasties vēlētāja atrašanās vietā līdz balsošanas beigām, pulksten 22.00.

·         No plkst. 7.00 līdz 22.00 notiek balsošana.

 

Vēlēšanu iecirkņi Amatas novadā

Nr.

p.k.

Iecirkņa
numurs
 Iecirkņa nosaukums  Adrese
1. 367 LĪVU BIBLIOTĒKA ZVĀRTAS IELA 6, LĪVI, DRABEŠU PAGASTS, AMATAS NOVADS
2.  368 AMATAS NOVADA DOME “AUSMAS”, DRABEŠU PAGASTS, AMATAS NOVADS
3. 369 AMATAS PAGASTA PĀRVALDE EGĻU IELA 1, “ĢIKŠI”, AMATAS PAGASTS, AMATAS NOVADS
4. 378 NĪTAURES PAGASTS PĀRVALDE “PAGASTA ĒKA”, NĪTAURE, NĪTAURES PAGASTS, AMATAS NOVADS
5. 383 SKUJENES PAGASTS PĀRVALDE SPORTA IELA 1,SKUJENE, SKUJENES PAGASTS, AMATAS NOVADS
6. 390 ZAUBES PAMATSKOLA “BĒRZAINES”, ZAUBE, ZAUBES PAGASTS, AMATAS NOVADS

 

  • Katrs vēlētājs ir reģistrēts savā vēlēšanu iecirknīatbilstoši dzīvesvietai.
  • No 22. līdz 24.martam Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sagatavoja un vēlētājiem uz deklarētās dzīvesvietas adresi izsūtīja vēstuli ar informāciju, kurā iecirknī vēlētājs reģistrēts vēlēšanām.

Balsošana

  • Vēlētājs ieliek aploksnē vienu vēlēšanu zīmi un aploksni aizlīmē. Vēlēšanu zīmē pretī kandidātu uzvārdiem vēlētājs pēc savas izvēles var izdarīt atzīmi “+”, neizdarīt atzīmi vai svītrot kandidāta vārdu un uzvārdu.
  • Aizlīmēto aploksni vēlētājs vēlēšanu komisijas locekļa klātbūtnēiemet aizzīmogotā vēlēšanu kastē.
  • Ja vēlētājs pirms vēlēšanu zīmes ielikšanas aploksnē un aizlīmēšanas šo zīmi vai vēlēšanu aploksni ir sabojājis, to vietā viņam tiek izsniegta jauna vēlēšanu aploksne vai jaunas visu vēlēšanu apgabalā pieteikto kandidātu sarakstu vēlēšanu zīmes.

Vairāk par vēlēšanām lasiet cvk.lv

Saziņai ar Amatas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Ināru Rutkovsku – 28341588 un sekretāri Maiju Žīguri 26133952

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare