Atlētiskās vingrošanas 4.posma čempionāta sacensībās labi rezultāti nītauriešiem

Šī gada 27.maijā Cēsīs cīņas sporta klubā „FERRUM” notika trešais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 4.posms. Sacensību programma paredzēja izpildīt svara bumbu grūšanu, raušanu, atspoles skrējienu un vēderpreses vingrinājumu – kāju pacelšanu 90 grādu leņķī līdztekās. Visi četri vingrinājumi bija obligāts noteikums to izpildei.

Jauniešu grupā 2. vietu izcīnīja Jānis Viktorovs, bet bronzas medaļa un pirmā sacensību pieredze Edgaram Stepanovam. Savukārt, pusaudžu grupā 2. vieta Edgara brālim Eduardam Stepanovam. Nākamās sacensības būs no 13. – 18. jūnijam Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kurās novadu apvienotais ZAS sporta klubs mēģinās pārbaudīt sevi vieglatlētikas disciplīnās. Sacensības tika atbalstītas Latvijas tautas sporta asociācija Eiropas veselības nedēļas ietvaros.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare