Pludmales volejbola kausā pēc diviem posmiem līderos SK FONO

Ar aizraujošām spēlēm sākusies trešā pludmales volejbola sezona, kura šogad norisināsies septiņos posmos Līvu un Nītaures volejbola laukumos.

Par 1. posma uzvarētājiem kļuva “SK Fono” pludmales volejbolisti Jānis Rukmanis / Valters Šķēle, kuri fināla 2 setos 21:16 un 21:19 pārspēja komandu “Pašauj vaļā!” Andris Osis / Reinis Sietiņš. Trešo vietu izcīnīja komanda “Pārmetiens” Matīss Andrēvičs / Aigars Jonass, kuriem izdevās pārspēt Jānis Ontužāns/ Steinārs Brūveris no komandas “Otdix”, uzvarot abos setos ar rezultātu 15:12 un 15:6.

  1. posmā labu sniegumu turpināja demonstrēt “SK Fono” volejbolisti Jānis Rukmanis / Valters Šķēle, kuri 1/4 pārspēja “Tava mamma” 21:13, pusfinālā uzvarot “AK SUN BROS” ar rezultātu 21:16, bet finālā, fantastiski atspēlējoties no 18:20 uz 22:20, uzvarēja komandu “Otdix” Jānis Ontužāns / Steinārs Brūveris.

Savukārt, spēlē par trešo vietu “Vietējie” Patriks Pinka / Aigars Kalniņš vienā setā ar rezultātu 21:18 pārspēja “AK SUN BROS” Andris Dolženko / Kristaps Kirsteins.

Lielu paldies sakām visiem, kuri palīdzēja sacensību organizēšanā. Paldies Mārtiņš Šteins un Jauniešu organizācija “Nītaureņi”. Paldies Nītaures vidusskola un jauniešiem.

Paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem:

Cēsu Alus, Livonia Cēsis, Studio Pizza, Kalna Smīdes Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns, Nilsson Coffee, Veselības laboratorija, PRINTMii, 99 Krekli.

Nākošais posms – 11. jūnijā, Līvos.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare