IZGLĪTOJOŠA UN BRĪVĀ LAIKA DIENNAKTS NOMETNE „ KUR IR, TUR RODAS” 10 – 15 gadus jauniem skolēniem

11 – 17. jūnijs

Zaubes pamatskolā

Nometnes vadītāja: skolotāja Iveta Daiga, tālr. 26534233

Apmēram pusi dienas skolēni pavada, pilnveidojot mācīšanās kompetences, pētot un eksperimentējot pieredzējušu pedagogu vadībā, citā laikā tiek veidotas skolēnu dzīves un komunikācijas prasmes. Pa vidu visam arī sporto un darbojas brīvā režīmā pēc savas gaumes un varēšanas.

Būs dažādi pārsteigumi un tikšanās, raķešu darināšana un laišana kosmosā, pārgājiens ar uzdevumiem, kas sākumā varbūt pat šķitīs neiespējami, bet kopā būs paveicami, foto orientēšanās un nakts trasīte ar pārsteigumiem un …. elementiem, daudz dažādu sportisku aktivitāšu, izdzīvošanas prasmju apgūšana, konkursi un kino vakars. Nometnes noslēgumā kopīgs atskaites pasākums bērniem un vecākiem par kopā pavadīto laiku.

Vecāku vakars: trešdien, 14. jūnijā no 19.30 – 21.00 – futbola mačs, kā arī jautras stafetes tiem, kuri būs aizmirsuši mājās skrienamās kedas. Mīļi, jo mīļi gaidīsim!

      Ēdināšana:

  • brokastis, pusdienas, launags, vakariņas pēc latviešu saimnieču labākajām receptēm
  • katru vakaru īpašā tēja vai nu labam miedziņam, vai saldiem sapnīšiem, no rīta – tēja mundrumam un labam noskaņojumam.

 

Nometne ,,Kur ir, tur rodas” tiek organizēta ar Amatas novada pašvaldības atbalstu.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare