Skujenietis Rimants Rudens laimē „100 darbi Latvijai” balvu – jūras ceļojumu uz Stokholmu

Vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši turpina savu ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem, un 20.maijā viņi apciemoja Amatas novada Skujeni. Siltajā pavasara vakarā mūzikas un mākslas festivāla „Krāmi skan vērtīgi” viesi pie vēstnešiem izspēlēja erudīcijas spēli, pārbaudot savas zināšanas dabas tematikā. Visi spēles dalībnieki balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām. Izlozē paveicās un jūras ceļojumu saņem Skujenes iedzīvotājs Rimants Rudens! Kur un kad šogad vēl būs sastopami „100 darbi Latvijai” vēstneši, uzziniet www.100darbilatvijai.lv.

Rimantu sveic Amatas novada domes priekšsēdētāja Elita Eglīte, kopā ar SIA „ZAAO” vēlot brīnišķīgu ceļojumu un aicinot paveikt kādu skaistu vides labiekārtošanas vai izdaiļošanas darbu.

Papildus informācija:
Līga Ivanova
„100 darbi Latvijai” koordinatore
26464686

info@100darbilatvijai.lv

www.100darbilatvijai.lv

www.facebook.com/100darbiLatvijai

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare