DRABEŠU JAUNĀ PAMATSKOLA AICINA

Drabešu Jaunās pamatskolas Āraišu ēkas telpās šobrīd klaudz un dūc, jo norisinās vērienīgi remontdarbi.Tiek veikts kapitālais remonts pirmsskolas grupām paredzētajā skolas korpusā. Telpas tiek piemērotas mazo audzēkņu vajadzībām, kā arī paralēli tiek domāts par to, lai vide būtu moderna un droša. Pasūtītas jaunas Latvijā ražotas mēbeles, pakāpeniski paredzēta attīstošo materiālu un rotaļlietu iegāde.Tā kā pirmsskolā bērni darbosies gan pēc klasiskām mācību metodēm, gan alternatīvām darba formām, būs nodrošināti arī Motessori apmācību materiāli. Tiek labiekārtota arī skolai pieguļošā teritorija.
Kā atzīst novada vadītāja Elita Eglīte: ,,Šobrīd tiek risinātas arī sarunas par veselīgas un gardas ēdināšanas nodrošināšanu, jo vēlamies dot saviem bērniem tikai labāko. Paredzēts, ka viens no skolas mērķiem būs mudināt audzēkņu ģimenes dzīvot ,,zaļi” un veselīgi, harmonijā ar sevi un dabu.”

Turpmāk plānots Āraišu ēkai nomainīt jumtu un veikt siltināšanas darbus, lai skola gan no iekšiņas, gan āriņas būtu skaista, cēla un mājīga.

No 1. septembra Drabešu Jaunā pamatskola strādās divās ēkās – Līvu ciematā un Āraišos. Katrā ēkā būs pirmsskolas grupas, Līvu ciematā būs izvietotas arī sākumskolas klases, Āraišu ēkā mācīsies 5.-9.klašu skolēni.

Tālākā nākotnē, papildus pamatizglītības progammām, plānots īstenot arī profesionālās ievirzes programmas amatniecības prasmju apguvei Amatu mājā un Āraišu arheoloģiskajā parkā.

Jaunās skolas durvis plaši atvērtas ikvienam – nāciet, iepazīstiet, pievienojieties. Veidosim nākotni kopā!

Tā kā jaunās skolas mājas lapa šobrīd izstrādes procesā, sīkāka informācija pieejama apvienotajā izglītības pārvaldē, zvanot 28376765.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare