“Lai māsiņa rotājās!” brīvdabas dižkoncerts grupas “Auļi” un “Tautumeitas”

 

Vasaras krāšņākais koncerts Āraišu arheoloģiskajā parkā, ko sniegs dūdu un bungu grupa “Auļi” un etnomūzikas grupa “Tautumeitas” notiks 29.jūlijā, plkst. 20.00!

29.jūlijā Āraišu apkārnē noritēs vairāki pasākumi. Dienas laikā Āraišu vējdzirnavās noritēs tradicionālās Maizes dienas. Vakarā Āraišu arheoloģiskajā parkā būs baudāms īpašs koncerts. „Auļi” un „Tautumeitas” apvienojušies kopīgā projektā, lai radītu krāšņu un unikālu mūzikas programmu “Lai māsiņa rotājās!”. Āraišu arheoloģiskajā parkā notiks šīs programmas pirmatskaņojums brīvdabā. Uz skatuves kāps 17 mūziķi, kas izspēlēs un izdziedās cilvēka dzīvē nozīmīgo precību un kāzu posmu. Mūzikas grupu „Auļi” un „Tautumeitas” sadarbībai gluži likumsakarīga ir kāzu tēma. “Auļu” dūdu un bungu spēcīgais skanējums visnotaļ pārstāv vīrišķo elementu, bet “Tautumeitas” ar izteikti maigāku skanējumu, tomēr gana jaudīgu daudzbalsīgo dziedāšanu, pārstāv sievišķo. Tāpat kā dzīvē jaunajam pārim pēc kāzām ir jāiemācās sadzīvot, lai viens nenomāktu otru, arī mūzikā „Auļi” un „Tautumeitas” meklē saskaņu, viens otru papildinot.

Koncerts notiks Āraišu arheoloģiskā parka teritorijā, Drabešu pagastā, Amatas novadā. Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv , kā arī pasākuma dienā Āraišu arheoloģiskā parka kasē. Biļetes cena 10 eiro.

Vairāk informācijas meklējiet https://www.facebook.com/AraisuEzerpils/

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare