Noslēgusies Latvijas jaunatnes olimpiāde Cēsīs

Šovasar lielākais jaunatnes sporta forums norisinājās mums te pat kaimiņos – Cēsīs, kur ar krāšņu atklāšanas parādi Cēsu pils parkā kā trešie iesoļoja arī mūsu Amatas novads. Pasākumu vadīja pašmāju “šovmens” Renārs Zeltiņš, bet oficiālās svētku uzrunas un sportiskus vēlējums teica Cēsu novada priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, kā arī Olimpiskās komitejas vadītājs Aldons Vrubļevskis.

Mūsu novadu šogad pārstāvēja trīs sportisti – Adrians Kurmeļovs (Cīņa) un divi sporta kluba “Ašais” pārstāvji Ruta Samsonova un Kārlis Dieviņš (vieglatlētika – 800 m). Šoreiz atkārtot iepriekšējās olimpiādes laurus neizdevās, jo Adrians apstājās jau ceturtdaļfinālā pret Daugavpils cīkstoni, bet Ruta ar Kārli nespēja pietuvoties saviem labākajiem personiskajiem rezultātiem un šoreiz palika ārpus labāko pulka.

Lai arī šoreiz sportistiem medaļas izcīnīt neizdevās tas ir vēl viens solis uz priekšu, lai nākotnē aizsniegtos pēc pašām augstākajām virsotnēm.

.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare