PĒDĒJĀ IESPĒJA PIETEIKT SAVU KANDIDĀTU KONKURSAM “AMATAS NOVADA LEPNUMS 2017”

Aicinām ikvienu Amatas novada iedzīvotāju paskatīties uz līdzcilvēkiem un novērtēt tos, kuri ar savu rīcību sekmē Amatas novada attīstību un veido patīkamu dzīves telpu mums apkārt. Lai pateiktu “paldies” un  godinātu šos cilvēkus, Amatas novada pašvaldība jau otro gadu izsludina konkursu “Amatas novada lepnums 2017”.

Pagājušā gadā konkurss ieguva lielu atsaucību un tika iesniegtas vairāk nekā 100 anketas, ieteiktie kandidāti dažādās nominācijās bija gan no Drabešu, Amatas, Nītaures, Zaubes un Skujenes pagastiem. Konkursa izvērtēšanas komisija apmeklēja ikvienu ieteikto kandidātu, lai iepazītos un izvirzītu visatbilstošāko novada iedzīvotāju katrā nominācijā. Visi ieteiktie kandidāti tika aicināti uz greznu apbalvošanas ceremoniju un līdz pat tās sākumam nebija zināmi galveno balvu ieguvēji.

Šogad aicinām ieteikt kandidātus šādās nominācijās:

 SAKOPTĀKĀ AMATAS NOVADA PRIVĀTMĀJA

– SKAISTĀKĀ AMATAS NOVADA VIENSĒTA

– SALIEDĒTĀKĀ DAUDZDZĪVOKĻU MĀJA AMATAS NOVADĀ

– PAGASTA ”LABAIS GARIŅŠ

– LABĀKAIS DARBA DEVĒJS AMATAS NOVADĀ (IESTĀDE, UZŅĒMUMS, NVO UN TML.)

– RAŽENĀKĀ AMATAS NOVADA ZEMNIEKU SAIMNIECĪBA/ ZIVSAIMNIECĪBA

– IEDZĪVOTĀJIEM DRAUDZĪGĀKĀ AMATAS NOVADA TIRGOTAVA VAI KAFEJNĪCA

– INTERESANTĀKAIS JAUNAIS TŪRISMA PIEDĀVĀJUMS AMATAS NOVADĀ

– AKTĪVĀKAIS PILSĒTNIEKS LAUKOS

– RADOŠĀKAIS NOVADNIEKS

Katras nominācijas 1. vietas ieguvējs tiks apbalvots ar 200 EUR naudas balvu.  Visi novada iedzīvotāju izvirzītie pretendenti tiks aicināti uz svinīgu konkursa noslēguma pasākumu, kas notiks uz Valsts svētkiem, novembrī.

Kā pieteikt kandidātus?

  • Aizpildiet anketu klātienē. Anketas pieejamas pagastu pārvaldēs un citās sabiedriskās vietās visā novada teritorijā;
  • Aizpildiet elektronisko anketu, ko atradīsiet šeit: https://goo.gl/RReldc
  • Sūtiet e-pastu uz notikumi@amatasnovads.lv, kur norādiet:
    • Kandidāta vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pastu vai tālruni);
    • Nomināciju, kādā vēlaties ieteikt kandidātu;
    • Īsu pamatojumu, kādēļ tieši šis kandidāts ir cienīgs iegūt galveno balvu šajā nominācijā?

Gaidam Jūsu anketas, kā arī e-pastus līdz š.g.1. augustam!

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare