Šajā nedēļas nogalē notiks “Cēsis Eco Trail”

Šī gada 5. augustā norisināsies jau ceturtais ultramaratons Cēsis Eco Trail (CET). Sacensību programmā papildus galvenajai – 114 km – distancei ir arī 2,5 km, 6 km, 12 km, 23 km un 43 km distances, kā arī 550 m bērniem pa Cēsu vecpilsētu. Pirmo reizi šo sacensību vēsturē trase vīsies cauri ne tikai Amatas, Cēsu un Priekuļu novadam, bet arī Pārgaujas novadam. Visu novadu sporta aktivitāšu cienītāji, esat laipni aicināti piedalīties – skriet vai nūjot (tā ir jūsu izvēle) – jebkurā no jau minētajām distancēm un 5. augustā stāties uz starta līnijas kopā ar pieredzējušiem sportistiem no daudzām pasaules valstīm (pagājušajā gadā piedalījās 18 valstu pārstāvji), kuri ir piedalījušies augstas grūtības pakāpes skrējienos visā pasaulē. Esat laipni aicināti atbalstīt sportistus trasē, viņus uzmundrinot. Nebīstieties, ja redzat naktī baltu un sarkanu uguntiņu strīpu pāri laukiem vai gar mežmalu, vai dienā kalnā lēnā solī nobristām kājām ejošu cilvēku bariņu. Tie ir sportisti, kas cīnās viens ar otru, ar sevi, ar laika apstākļiem un hronometru. Privātmāju īpašnieki ir laipni aicināti trases malā izlikt traukus ar ūdeni un sulām, vēsā laikā varat piedāvāt siltu tēju vai kafiju, augļus un ogas, var būt arī rupjmaize un kāds mazsālīts gurķītis. Šāda prakse ir pašsaprotama valstīs, kurās skrējieni brīvā dabā ir pierasta lieta. Sportisti un arī mēs, organizatori, būsim jums pateicīgi. Noteikti piesieniet suņus!

Sīkāka informācija:www.cet.lv

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare