Amatas novada sporta un atpūtas svētki Līvos jau nākamnedēļ

26.augustā Amatas novada Drabešu pagasta Līvu ciematā norisināsies tradicionālie novada sporta un atpūtas svētki. Svētki Līvos tiek organizēti jau ceturto reizi, un, katru gadu pasākums pulcē aizvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu.

Tradicionāli svētku programmai arī šogad svētku interesentiem iepriekš piesakoties būs iespēja izveidot savu komandu vai svētku dienā piedalīties individuāli militārajās sporta spēlēs “Jauniesauktie”. Paredzētas disciplīnas, kā šķēršļu josla, granātas mešana, snaiperis slēpnī, izlūkošana, vienības desants, lidmašīna u.c. aktivitātes, kā arī komandu spēles “Karogs” un “Divcīņa”. Sacensībās tiks vērtēts ne tikai komandu rezultāts, bet arī vizuālais noformējums, komandas karogs un apmetne. Pieteikums komandām jāiesūta līdz 23. augustam uz e-pastu sports.amata@gmail.com, vairāk info pa tālruņa nr. 28602877.

Šogad organizatori ir izveidojuši divas līgas pludmales volejbolā: Sporta līga – kur aicinātas pieteikties komandas, kuras bieži spēlē dažāda līmeņa turnīros un sacensībās; Amatieru līga – kur aicināts piedalīties ikviens pludmales volejbola spēles cienītājs (veterānu, meiteņu, iesācēju, mix komandas, kuriem patīk brīvā atmosfērā izbaudīt sacensību garu).

Tradicionāli Līvos norisināsies arī florbola turnīrs 3 pret 3 uz asfalta seguma. Spēles notiks uz diviem speciāli aprīkotiem laukumiem. Dalībniekiem iespēja pieteikties: Junioru līga – spēlē jaunieši vecumā dzimuši no 2002. gada un jaunāki; MIX līga – spēlē jebkurš florbola spēles cienītājs, Latvijas čempionāta dalībnieks, amatieri, meitenes u.c interesenti.

Otro gadu pēc kārtas dalībnieki tiek aicināti piedalīties un izmēģināt savu spēkus svaru stieņa spiešanā guļus, svaru bumbu raušanā un grūšanā. Vairāk info haraldsbruninieks@gmail.com vai tālr. 29495904.

Šogad pasākumā viens no jaunumiem būs dambretes turnīrs Līvu bibliotēkā, kur tiek aicināts ikviens dalībnieks, bez būtiskiem vecuma ierobežojumiem. Pieteikšanās un vairāk informācija: Zigrīda Liepiņa, tālruņa nr. 26410865.

Pašiem mazākajiem svētku apmeklētājiem būs iespēja aktīvi piedalīties jautrās un aizraujošās spēlēs kopā ar jauniešu organizāciju “Nītaureņi”, piedalīties ģimenes stafetē. Būs piepūšamās atrakcijas, bezmaksas izjādes ar ponijiem.

Paralēli svētku laikā darbosies āra kafejnīca un valdīs muzikāla svētku atmosfēra.

Vakarā visi laipni aicināti plkst. 21.00 uz lustīgu zaļumballi kopā ar grupu “Sestā Jūdze” un DJ Jasmiins (Reinis Reķis).

Atlētiskā vingrošana

Atlētiskā vingrošana

Florbola čempionāts 3 pret 3

Florbola čempionāts 3 pret 3

Nolikums_Jauniesaukti

Pludmales-volejbols

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare