“Ideju Kauss 2017”

Vēlamies aicināt jaunos un topošos uzņēmējus piedalīties LIAA organizētajā konkursā “Ideju Kauss 2017”

Tā ir iespēja iziet profesionālas apmācības pieredzējušu uzņēmēju vadībā, gūt vērtīgus kontaktus sava biznesa tālākai attīstībai un noslēgumā sacensties par iespaidīgām naudas balvām, lai iegūtu pirmo kapitālu idejas realizācijai. Žūrija atlasīs labākās iesniegtās biznesa idejas un to autoriem būs iespēja tās pilnveidot un attīstīt apmācībās. Apmācības norisināsies vebināru formātā, kas nozīmē, ka ikvienam dalībniekam, kurš būs izturējies konkursa 1. kārtu, būs iespēja mobili apgūt uzņēmējiem aktuālos tematus un attīstīt savas biznesa idejas neatkarīgi no viņa atrašanās vietas. Vebināri norisināsies no 7. oktobra līdz 11. novembrim. Vebinārus pasniegs lektori, praktizējoši uzņēmēji un savas nozares eksperti. Pieteikšanās līdz 14. septembra plkst. 23.59.

Sīkāk par konkursu un pieteikšanos: http://idejukauss.lv/

Ar cieņu,
Laura Zvaigzne 

Projektu vadītāja
Valmieras biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Mob. tālr.:+371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare