Aizvadīti ikgadējie novada sporta un atpūtas svētki Līvos

Augusta pēdējā nedēļas nogalē Līvos visas dienas garumā norisinājās sporta un atpūtas svētki. Spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, netrūka ne to, kas atbraukuši sportot, ne to, kas atpūsties.

Ja sākotnēji pirmajos svētkos vairāk bija tradicionālie sporta veidi – florbols, volejbols un dažādas individuālās disciplīnas, tad tagad vairāk tika domāts arī par ģimeņu aktivitātēm. Sporta svētki pamazām sāk kļūt par tādu kā mazo festivālu. Katru gadu sacensībām piesakās arvien vairāk komandu. Tāpat uz svētkiem brauc arī ģimenes, kuras vēlas kopīgi pavadīt laiku svaigā gaisā, sportiskās noskaņās. Svētkos šogad bija iespējams parādīt spējas ielu florbolā, atlētiskās vingrošanas sacensībās, pludmales volejbolā, militārajās komandu sporta spēlēs un pat dambretes turnīrā. Tāpat bija padomāts arī par mazākajiem svētku apmeklētājiem, kuri bez maksas varēja doties izjādēs ponija mugurā, izbaudīt piepūšamo atrakciju priekus. Savukārt, Līvu bibliotēkā varēja apskatīt Māras Prindules latviešu rakstu cimdu izstādi.

Kā pirmie medaļu komplektus sadalīja florbolisti, kuriem Līvu posms bija arī kā noslēguma turnīrs “Fat-pipe” novadu kausa izcīņā florbolā 3 pret 3. Jāpiemin, ka šogad florbola turnīrs tika izspēlēts arī Līgatnē, Cēsīs un Raunā. Junioru līgā par čempioniem kļuva komanda “Pikaču” – Bruno Beķeris, Jēkabs Berkolts, Dāvis Dauksts, Jānis Driļevskis, Arnolds Zariņš, otrā vieta komandai “Bez maz vai”, bet trešajā vietā ierindojās “Iesācēji”. Vērtīgākā spēlētāja balvu saņēma Dāvis Dauksts. Savukārt, pieaugušo grupā jeb MIX līga uzvaru izcīnīja “Kūmiņš” – Rihards Beikmanis, Jorens Malkavs, Kevins Šmits, Kaspars Bernāts un Pēteris Trekše, otrā vieta mūsu pašu novadnieki “Džentelmeņi” – Edijs Šmats, Verners Rudens, Guntis Knēts, bet trešajā vietā komanda “Būs labi” – Krišjānis Tiltiņš, Anna Ankudinova, Jēkabs Berkolts, Ralfs Klodžs, Dāvis Dauksts. Par MIX līgas labāko spēlētāju atzina Rihardu Beikmani.

Komandu militārajās sporta spēlēs uzvarēja komanda “EKJU”, kuras sastāvā startēja Linda Abramova, Agnese Beņicka, Laura Galzone, Benedikts Galzons, Bernadeta Galzone, Juris Vuļs, Mārtiņš Lācis, Mārtiņš Jansons, Edijs Vārpa, Vineta Ozola, Agris Valdmanis un Aleksejs Gavrilovs Rogoza. Otro vietu ieguva vietējā komanda “Hipāri”, kuri ieguva skatītāju simpātijas balvu kā atraktīvākā un vizuāli interesantākā komandas, bet trešo vietu izcīnīja “Ģikšu detonatori”. Paldies arī komandai “Purva bridēji”, kuri šoreiz palika aiz goda pjedestāla.

Jaunums šogad tik ieviests arī pludmales volejbolā, kur dalībniekiem bija iespēja sacensties ne tikai sporta grupā, bet arī amatieru grupā.  Pludmales volejbola rezultāti “Sporta grupā”:

  1. Andris Osis / Kristaps Kiršteins
  2. Jānis Ontužāns / Nellija Tinusa
  3. Aigars Kalniņš / Patriks Pinka

 

Pludmales volejbols rezultāti “Amatieru grupa”

  1. Audris Mihailvos / Reinis Rudzītis
  2. Mārtiņš Lācis / Armands Miezītis
  3. Māris Bauers /Andris Ontužāns

Aizraujošas spēles norisinājās arī dambretē, kas arī šogad tika iekļauts svētku programmā kā jaunums. Piedaloties desmit dalībniekiem par čempionu Līvu dambretes turnīrā kļuva Egons Veidemanis. Otrā vietā Imants Priedītis, bet trešo vietu izcīnīja Edgars Jānis Plēģeris. Svētku noslēgumā lustīgas dziesmas spēlēja grupa “Sestā jūdze” un Reinis Reķis (DJ Jasmiins).  Uz tikšanos pēc gada 25. augustā Līvos.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare