Pateicība SIA „ Ekju” un SIA „Dores Engineering” par atbalstu Amatas novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Amatas novadu šajā projektā pārstāv Amatas pamatskola un Spāres internātpamatskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 190 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Amatas novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „ Ekju” un SIA „Dores Engineering”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot par atbalstītājiem SIA „ Ekju” un SIA „Dores Engineering”, lielākā daļa Amatas novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

SIA „ Ekju” nodarbojas ar koka izstrādājumu, korķa, salmu un pīto izstrādājumu ražošanu. “Ekju” zīmols jau ilgus gadus ir pazīstams gan vietējiem klientiem, gan starptautiskajos tirgos. Produkcijas klāstā īpašu vietu ieņem dārza mēbeles un āra interjera elementi. SIA “Dores Engineering” ražo kokapstrādes darbgaldus – ripzāģa gaterus, daudzzāģus, nomaļu pārstrādes ripzāģmašīnas, kā arī no šiem darbgaldiem veidotas kokapstrādes līnijas.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Amatas novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „ Ekju” un SIA „Dores Engineering”  par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Amatas novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare