Ārvalstu vēstnieki reģionālajā braucienā apmeklēs Vidzemi

20. septembrī Latvijā akreditētie ārvalstu rezidējošie un nerezidējošie vēstnieki dosies ikgadējā reģionālajā braucienā un šoreiz apmeklēs Vidzemi. Šo braucienu tradicionāli rīko Ārlietu ministrija, un šogad tajā piedalās valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, valsts sekretāra vietniece Eiropas lietās Solveiga Silkalna un Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs Ilgvars Kļava. Vēstnieki gūs ieskatu par ekonomiskās sadarbības iespējām šajā reģionā, kā arī iepazīs tā kultūrvēsturi.    

Brauciena laikā vēstnieki apmeklēs Cēsis un tiksies ar novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu. Ārvalstu viesi iepazīs uzņēmējdarbību Vidzemē, tiekoties uzņēmumā SIA “Dores Fabrika”, kas specializējas koka māju izstrādē un celtniecībā, kā arī apmeklēs Amatciemu. Tāpat vēstnieki viesosies Cēsu pils kompleksā un Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Sarunās ar “Vides risinājumu institūta” vadību viesi varēs uzzināt par Latvijas un ārvalstu zinātnieku, mākslinieku un praktiķu izstrādātiem inovatīviem risinājumiem vides problēmu mazināšanā un novēršanā.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare