Trešdien kanālā Re:TV diskusija par lauku reģionu attīstību

27.septembra vakarā plkst. 21:00 kanālā Re:TV būs skatāms diskusiju cikla “Īsiun Konkrēti” 2. raidījums, kura galvenā tēma – lauku reģionu attīstība.

Statistikas dati liecina, ka ik gadu Latvijas lauku reģionos paliek arvien mazāk iedzīvotāju. Ko darīt, lai iedzīvotāji nepamestu lauku reģionus, kā vienmērīgi attīstīt Latvijas teritoriju, vai lielāku pašvaldību izveide apturētu cilvēku aizplūšanu no laukiem – par šiem jautājumiem raidījumā diskutēs VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, LPS vecākais padomnieks Māris Pūķis, Rucavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Veits, Vidzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītāja, Amatas novada deputāte Guna Kalniņa-Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietniece Gunda Cīrule. Diskusiju vadīs Skrundas TV žurnāliste Ieva Benefelde.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Diskusiju raidījums “Īsi un Konkrēti” ik trešdienu plkst. 21:00 kanālā Re:TV risina reģioniem aktuālos jautājumus kopā ar ekspertiem, pašvaldību un valdības pārstāvjiem.

 

Latvijas Reģionu Televīzija „Re:TV”

 

Twitter/ReTV_Televizija

Facebook/LatvijasRegionuTelevizija

 

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare