Konkurss “Ģimenei draudzīga pašvaldība”

Palīdzēsim noskaidrot ģimenei draudzīgāko pašvaldību! Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, VARAM šogad pirmo reizi rīko konkursu “Ģimenei draudzīga paš- valdība”. Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtēs gan konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, gan to var darīt ikviens Latvijas iedzīvotājs, līdz 31. oktobrim balsojot vietnē www.vietagimenei.lv. Iedzīvotāji, aktīvi balsojot, var palīdzēt sev un savam novadam tikt pie jauna rotaļu laukuma. To papildus VARAM balvai iegūs kāda no tām četrām pašvaldībām, kas tiks atzītas par ģimenei draudzī- gākajām un kuras balsotāju īpatsvars būs lielāks pret iedzīvotāju skaitu. Tāpat katrs, kurš sniegs vērtējumu kaut vai par vienu pašvaldību, piedalīsies izlozē, kur katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidei un citas jaukas balvas. Sekojiet līdzi jaunumiem sociālajos tīklos Facebook, Draugiem.lv un Twitter un, rakstot ziņas, izmantojiet #vietagimenei!

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare