Neatlaidīgo uzņemšana Ašo pasaulē!

Sporta klubs AŠAIS rīko tādu nelielu uzaicinājuma akciju mums tuvākajā apkārtnē esošajiem jaunajiem cilvēkiem. Ja Tev šķiet, ka esi neatlaidīgs, ar cīņassparu apveltīts, gatavs sporta disciplīnai, režīmam un atteikties no FAST FOOD kārdinājuma, Tev ir visas iespējas kļūt par vienu no mums. Vietu ir patiešām ļoti maz, jo mūsu mērķis ir kvalitāte nevis interešu pulciņš…
Nāc. Atrādies. Un, iespējams, arī Tu kļūsi par daļu mūsu pasaules! p.s. Šis nav biznesa, bet idejas projekts. Par darbošanos Ašajos Tavai ģimenei  nav jāmaksā! Kur mēs esam? Mēs esam patiešām aizsniedzamā vietā – tikai 7 kilometrus no Cēsīm. Google maps vienkārši ieraksti – Sporta klubs Ašais!
Austris Āboliņš
Tālrunis: 26180160
E-pasta adrese: klubs@sk-ašais.lv
FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare