BĒRNU ROTAĻU ISTABA ĢIKŠOS

30.decembrī, sākot no 10:00 un pēc Amatas un Drabešu pagastu pirmsskolas vecuma bērnu eglītes pasākuma bērniem un viņu vecākiem būs iespēja iepazīties ar jaunizveidoto Bērnu rotaļu istabu. Bērnu rotaļu istaba iekārtota blakus Amatas kultūras centram, pagasta pārvaldes 1.stāvā un tās darba laiks darba dienās no 8:00-17:00, ar pusdienu pārtraukumu no 12:30-13:00 un saīsināto darba dienu piektdienās – līdz 14:00. Istaba atvērta būs arī pasākumu laikā un ar iepriekšēju pieteikšanos, to iespējams apmeklēt arī sestdienās.

Bērnu rotaļu istabā attīstošas un izklaidējošas rotaļlietas atradīs pirmsskolas vecuma bērni, atklāšanas pasākums plānots februārī, bet rotaļāties gribētāji aicināti to izmēģināt jau pirms tam.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare