Gaujas Nacionālo parku popularizē Nīderlandē

9.–12.janvārī ar piedalīšanos starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Vakantiebeurs” Utrehtā Nīderlandē uzsākta 2018.gada tūrisma izstāžu sezona. Šī gada pavasarī kopumā septiņās ārvalstu izstādēs nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka pašvaldības, popularizējot zīmolu „Enter Gauja”.

Amatas novada pašvaldību šogad izstādē pārstāvēs Tūrisma attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas tūrisma speciāliste Dace Rubene.

„Vakantiebeurs” ir viena no lielākajām tūrisma izstādēm Eiropā, kuras mērķauditorija ir tieši gala patērētājs. Ceļotāji no Nīderlandes ir dabas un aktīvā tūrisma piekritēji, tāpēc Gaujas Nacionālā parka kopējais tūrisma piedāvājums ir īpaši saistošs un ar katru gadu apmeklētāju interese pieaug. Ik gadu šo izstādi apmeklē vairāk nekā 100 tūkstoši apmeklētāju.

Jau ziņots, ka Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi.

Šajā gadā „Enter Gauja” zīmols tiks popularizēts Spānijā, Somijā, Lietuvā, Igaunijā un divās izstādēs Vācijā.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.