Vaļasprieku izstāde Ieriķu bibliotēkā

Ieriķu bibliotēkā gada nogalē pulcējās klausītāji, lai baudītu  Marikas Slotinas- Brantes jauko muzikālo programmu  “Balts ir viss..”. Klavieru pavadījumu spēlēja Inga Eihentāle. Sasmēlāmies gaismu un baltumu šai tumšajā laikā. Pēc tam neformālā gaisotnē notika vaļasprieku izstādes atklāšana. Izstādi veidojām decembra mēnesī un rezultāts izdevās pārsteidzošs.  Skatītājus priecēja  Guntas Bērziņas fotogrāfijas, Valijas Jansones apgleznotie zīda lakatiņi, Daces Volkmanes darinātās cepures, Annas Stepanovas bagātīgā atslēgu piekariņu kolekcija no dažādām pasaules vietām, Lidijas Valdmanes tamborējumi , Daces Melderes  fotogrāfijas un citi. Īpašu uzmanību izpelnījās  Santas Timrotas  apbrīnojamie origami darinājumi un Santas Jansones polimērmāla rotas un dekori.  Visiem patika  Anitas Tinusas sauso ziedu glezniņas. Krāšņi izcēlās Larisas Adamovas florālais tērps “Migla, rasa…” , piespraudes un tērpu rotas. Bija arī pārsteigumi.  Guntas  vaļasprieku –  torti kopīgi nogaršojām. Larisas Adamovas  tērpu rotas dāmas  azartiski  pielaikoja un sarīkoja īstu foto sesiju.

Izstāde Ieriķu bibliotēkā apskatāma visu  janvāra mēnesi. Radās ideja par nākamās Ziemassvētku  izstādes tēmu – eglīšu  rotājumi laiku lokos. Lai veiksmīgs gads visiem radošajiem un aktīvajiem ļaudīm!

Ieriķu bibliotekāre,
Ilze Eglīte

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare