Drabešu Jaunās pamatskolas direktore Latvijas Radio1 raidījumā “Latvijas dienasgrāmatas”

2017. gadā Amatas novada pašvaldība apvienojot Drabešu internātpamatskolu Āraišos un Drabešu sākumskolu Līvos izveidoja jauna koncepta skolu – Drabešu Jauno pamatskolu. Šajā mācību gadā par Drabešu Jaunās pamatskolas direktori konkursa kārtībā tika izraudzīta Kristīne Paisuma. Viņa, liekot lietā savas zināšanas un arī pieredzi, kura iegūta strādājot Jūrmalas Alternatīvajā skolā un Latvijas kultūras koledžā, izvirzījusi mērķi savu jauno lolojumu izveidot par elitāru un izcilu skolu ar to saprotot profesionālo kvalitāti.

Kā tas notiek, Kristīne Paisuma atklāj dienasgrāmatā. Latvijas Radio1 raidījumu  klausieties šeit.

Skolai Āraišos veikti apjomīgi remondarbi – visam ēku kompleksam uzlikts jauns jumts. Iekšā veikti labiekārtošanas darbi un šobrīd sākas remondarbi telpās, kur tie nepieciešami. Skolas iekārtojums tiek pārveidots atbilstoši kompetenču izglītības prasībam. Iecerēts, ka pie skolas darbosies arī kultūrizglītības centrs pieaugušajiem.  Jau tagad skola savā mācību procesā sadarbojas ar Āraišos atrodošos Drabešu muižas Amatu māju un Āraišu arheoloģisko parku.

 

.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare