Amatas pagasta rokdarbnieces apgūst Ebru mākslu

Amatas pagasta pensionāru biedrības “Dzīvesprieks” čaklās rokdarbnieces 16.janvārī tikās ar mākslas skolotāju Valdu Kolosovu no Rīgas, lai apgūtu jaunu mākslas veidu Ebru- māksla uz ūdens.

Nodarbības laikā rokdarbnieces ne tikai iepazinās ar šo mākslas veidu, bet arī katra izveidoja vairākus darbus. Gleznas tiks ieliktas rāmīšos un tuvākajā laikā būs apskatāmas Ģikšu bibliotēkā, kā arī biedrības “Dzīvesprieks” telpās.

Ebru mākslas veids ļoti populārs ir Turcijā, bet šobrīd Latvijā jau ir  daudz interesentu un grupu, kurās cilvēki ar to nodarbojas. Esot šajā gleznas veidošanas procesā, mēs iegūstam īpašu sajūtu, nepārtrauktu mainību un prieku par izdošanos.

Biedrības valdes priekšsēdētāja Aleksandra Freivalde

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare