Ašo medaļas un prieks

Ašo dzīves ritenis turpina griezties gaismas ātrumā. Neskatoties uz to, ka norisinās bagāta ziemas sacensību sezona un Ašie pilnu krūti ir visā tajā iekšā, trešdienas pēcpusdiena tika svinēta. Pirmkārt jau – ar Latvijas taku čempionāta medaļu saņemšanu. Godalgas tika pasniegtas Latvijas Vieglatlētikas savienības gada balles ietvaros. Atgādinām, ka taku čempionāta kopvērtējumā  Ašajiem izcīnītas septiņas godalgas – divas zelta, trīs sudraba un divas bronzas. Pēc godalgu saņemšanas Ašie, kopā ar visu vieglatlētikas saimi nosvinēja LVS gada balli, kurā tika sveikti 2017. gada labākie vieglatlēti, treneri un citi vieglatlētikas izcilnieki. Pasākuma viesu vidū bija gan Eiropas vieglatlētikas asociācijas prezidents, gan Igaunijas un Lietuvas vieglatlētikas prezidenti. Enerģija no pasākuma paņemta un tiks izmantota jaunu mērķu realizēšanā.

Austris Āboliņš,
Sporta kluba “Ašais” vadītājs un treneris

SONY DSC

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare