Aicinām darbā APMEKLĒTĀJU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU – KASIERI

Amatas novada pašvaldības nodaļa “Āraišu arheoloģiskais parks”

aicina darbā uz noteiktu laiku

APMEKLĒTĀJU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU – KASIERI

Galvenie amata pienākumi:

  • Sniegt vispusīgu un precīzu informāciju interesentiem par tūrisma iespējām Āraišu arheoloģiskā parka teritorijā, apkārtnē, Amatas novadā un Vidzemē.
  • Veikt ieejas biļešu tirdzniecību, veikt skaidrās naudas un bezskaidrās naudas, izmantojot karšu terminālu, iekasēšanu no apmeklētājiem un iemaksu pašvaldības norēķinu  kontā.
  • Veikt Āraišu arheoloģiskā parka apmeklētāju statistikas uzskaiti.
  • Pieņemt un koordinēt pasūtījumus programmām, ekskursijām, pasākumiem, ievadīt tos kopējā sistēmas datu bāzē.

 Prasības pretendentiem:

  • Amata pienākumu pildīšanai nepieciešama vispārējā vai profesionālā vidējā izglītība, var būt nepabeigta augstākā izglītība, vēlams tūrisma jomā;
  • darba pienākumos ietilpst svešvalodu lietošana, vēlamas ļoti labas, vismaz divu svešvalodu zināšana;
  • labas komunikācijas prasmes, atbildīgums un precizitāte;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
  • pašiniciatīva;
  • prasme racionāli organizēt savu darbu;
  • darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • aizraujoša darba vide;
  • summētais darba laiks;
  • iespēja profesionāli pilnveidot savas zināšanas;
  • mēnešalga EUR 473,00 pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas.

Pretendents aicināts CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 21.martam iesniegt:

  • sūtot pa pastu vai personīgi Amatas novada pašvaldība, „Ausmas”, Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4101;
  • sūtot elektroniski uz e-pastu amatasdome@amatasnovads.lv vai jolanta.sausina@amatasnovads.lv. Tālrunis uzziņām – 28002237.
FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare