Mākslas dienas Ieriķu bibliotēkā

Martā un aprīlī Ieriķu bibliotēkā apskatāma Maijas Brašmanes mākslas darbu izstāde “Gaismas spēles”/starp gleznu un fotogrāfiju/.

Maija Brašmane ir dzimusi Rīgā 1958.gadā. Māksliniece beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmiju un ieguvusi mākslas pedagoga kvalifikāciju un bakalaura grādu, vēlāk arī maģistra grādu. No 1991. gada Latvijas Mākslinieku savienības biedre. Prēmēta plakātu konkursos. Piedalījusies vairāk nekā 60 izstādēs un sarīkojusi vairāk nekā 20 personālizstādes. No 2008.gada sarīkojusi savu izstāžu maratonu pa Latviju “Gaismas spēles”. Šoreiz pieturas punkts Ieriķu bibliotēkā. No 2006.gada eksperimentē ar savu īpašu autortehniku, kur bez sava roku darba tiek lietots dators un jaunās tehniskās iespējas. Paralēli radošam darbam lietišķās grafikas, datorgrafikas un glezniecības jomā, Maijai patīk mācīt mākslu un glezniecības pamatus, mākslas vēsturi un kultūrvēsturi.

23.aprīlī pulksten 18.30 māksliniece un mākslas pedagoģe Maija Brašmane viesosies Ieriķu bibliotēkā. Tikšanās reizē mūs gaidīs stāsts par izstādi, iepazīšanās ar mākslinieces autortehniku. Pasākumā būs loterija , kur nobalsojot par izstādē redzamajiem darbiem , tiks izlozēti 3 mākslinieces darbiņi. Visi laipni gaidīti!

Informāciju sagatavoja
Ilze Eglīte
Ieriķu bibliotekāre

Fotogrāfijā māksliniece Maija Brašmane. Fotogrāfijas autore Agita Grosbārde.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare