Iespēja piedalīties pieredzes apmaiņas braucienos uz Latvijas un Igaunijas koksnes produktu un mēbeļu ražošanas uzņēmumiem

Koksnes un mēbeļu nozaru uzņēmēji aicināti piedalīties pieredzes apmaiņas braucienos uz koka māju un mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā un Igaunijā. 2. un 3. maijā viesosimies gan pie samērā jauniem, gan tradīcijām bagātiem koka ēku un mēbeļu ražotājiem, kur to pārstāvji dalīsies līdzšinējā pieredzē –  iepazīstinās ar savu darbību, panākumiem, ikdienas darba organizāciju, kā arī būs lieliska iespēja ielūkoties to ražotnēs.

Pirmā vizīte sākas plkst. 9:00. Ar precīzu braucienu programmu varēs iepazīties, piesakoties dalībai.

Pieredzes apmaiņas braucienos aicināti piedalīties uzņēmēji no Latvijas un Igaunijas, lai apmeklētu*:

3. MAIJS – MĒBEĻU RAŽOTĀJUS IGAUNIJĀ:

WERMO AS – mēbeļu ražošanas uzņēmums, kas darbojas jau kopš 1947. gada. Ražo kvalitatīvas dizaina mēbeles dzīvojamai istabai, mājas birojiem, ēdamistabai.

Par uzņēmumu: www.wermo.ee

SISUSTUSKODA OÜ – atpazīstams ekskluzīvu un kvalitatīvu mēbeļu ražotājs Igaunijā, darbojas tirgū kopš 2007. gada. Piedāvā pilnu interjera izstrādi. Uzņēmuma inženieri izstrādā kompleksus mēbeļu un interjera zīmējumus un 3D vizualizācijas. Viņu moto: „Palīdzam vizualizēt Jūsu sapņu interjeru.“

Par uzņēmumu: http://www.sisuko.ee/en/

ENSOFORM – mīksto mēbeļu ražotājs, kas tirgū darbojas kopš 1995. gada. Piedāvā izgatavot augstas kvalitātes Skandināvu dizaina dīvānus plašā klāstā, dažādām gaumēm un no dažādiem materiāliem un audumiem. Uzņēmuma produkciju raksturo – kvalitāte, komforts, funkcionalitāte, mūsdienīgums un noturīgums. Produkti top modernā ražotnē, ka ļauj garantēt pietiekošus ražošanas resursus.

Par uzņēmumu: www.ensoform.ee

Dienas noslēgumā paredzēts tīklošanās pasākums mēbeļu un koka produktu uzņēmumiem. (Līdz plkst.19:00)

Nodrošināts transporta pakalpojums.

Pieteikšanās un papildu informācija pa tālruni +371 28376912 vai e-pastā laima.engere@vidzeme.lv.

*Vietu skaits ir ierobežots.

Pieredzes apmaiņu braucieniem tiek piemēroti De minimis atbalsta noteikumi. Aktivitāte tiek organizēta Latvijas – Igaunijas programmas projekta “Koksne un mēbeles” ietvaros.

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare