Aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienos koka māju un mēbeļu ražošanas uzņēmumos Latvijā un Igaunijā

Jau otro reizi projekta “Koksne un mēbeles” ietvaros aicinām Vidzemes uzņēmējus piedalīties pieredzes apmaiņas vizītēs koka māju un mēbeļu ražošanas uzņēmumos Latvijā un Igaunijā. Braucienu programma iekļauj izpētes vizītes dažāda mēroga uzņēmumos Vidzemē un Veru (Igaunijā), piedāvājot unikālu iespēju iepazīt citu uzņēmumu darbības pieredzi, ielūkoties to ražotnēs, izzināt pieredzes stāstus no produktu attīstības līdz veiksmīgai uzņēmējdarbībai.

14. jūnijā savu ražotņu durvis uzņēmējiem vērs mēbeļu ražotāji SIA “Avoti SWF”, SIA “WoodHeart”, SIA “Kampenuss Furniture” un SIA “EKJU”. Savukārt 15. jūnijā būs iespēja apmeklēt koka māju ražošanas uzņēmumus Igaunijā – “Stylewood”, OÜ, “Vipson Projekt”, OÜ un “ÖÖD House”.

Plašāka informācija, kā arī precīzas pasākumu programmas:
pieredzes-apmaina-koka-eku-razosanas-uznemumos-EST-15 06
pieredzes-apmaina-mebelu-uznemumos-LV-14 06
programma 14 06 lv
programma 15 06 EST
zina-pieredzes-braucieni-koksne un mebeles-28 05 2018

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare