Satiec “100 darbi Latvijai” vēstnešus Zaubes savvaļas kulinārajā festivālā

Zaubes savvaļas kulinārajā festivālā varēs satikt

„100 darbi Latvijai” vēstnešus un laimēt jūras ceļojumu

Vasara rit pilnā sparā, un savu ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem turpina “ZAAO” vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši. 14.jūlijā viņi viesosies Amatas novadā, Zaubes savvaļas kulinārajā festivālā, kur laikā no plkst.13:00 līdz 16:00 Zaubes centrā informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Visi erudīcijas spēles dalībnieki saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 22.jūlijam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 23.jūlijā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 9 Vidzemes un Latgales puses novadu svētkus. Uzvarētājs tiek izlozēts pēc katriem svētkiem un saņem jūras ceļojumu 4 personām.

Vēstneši šogad jau viesojās Brenguļos, Krimuldā, Strenčos,  Rūjienā un viņus vēl varēs sastapt:

  • jūlijā – Naukšēnu novadā, Naukšēnu novada svētkos
  • augustā – Rugāju novadā, Rugāju novada svētkos
  • augustā – Salacgrīvas novadā, Ziemeļlivonijas festivālā Ainažos
  • augustā – Burtnieku novadā, Burtnieku ezera svētkos

Vides iniciatīvā “100 darbi Latvijai”, ko par godu Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “ZAAO”, pieteikti jau 160 dažādi vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un izglītības darbi. Par labajiem vides darbiem var uzzināt, kā arī savu darbu pieteikt var mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

 

Papildus informācija:

Līga Ivanova

„100 darbi Latvijai” koordinatore

26464686

info@100darbilatvijai.lv

www.100darbilatvijai.lv

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare