NOSKRIEN ZIEMU ZAUBĒ!

Svētdien visi skriešanas entuziasti satiksies Zaubē!

Šajā nedēļas nogalē, 17.februārī, pilnīgi droši Amatas novadu varēs dēvēt par „skriešanas meku”, jo Zaubē norisināsies skriešanas seriāla „Noskrien ziemu” ceturtais posms.

Skriešanas seriāls „Noskrien ziemu” ir masveidīgākais skriešanas pasākums Latvijā, kas šogad norisinās piecos posmos dažādās Latvijas pilsētās un pulcē ap 700 dalībniekus katrā posmā. Ceturtais, Zaubes posms ir priekšpēdējās sacensības un tad jau var teikt, ka ziema „gandrīz noskrieta”.

Sacensību starta/finiša vieta ir Zaubes pamatskola, kas savas durvis sacensību dalībniekiem svētdien vērs no plkst. 9:30. Stundu vēlāk starts tiks dots kanikrosa distances dalībniekiem. Plkst. 11:00 startēs abu skriešanu distanču sportisti, bet nūjotāji un pārgājiena distances dalībnieki trasē dosies trīs minūtes vēlāk. Apbalvošanas ceremonijas sāksies no plkst. 12:30. Aicinām līdzjutējus atbalstīt savus favorītus kā distancē, tā vēlāk uz goda pjedestāla un pēc sacensībām arī pavadot laiku šajā tēlainajā Vidzemes novadā.

„Zaube ir neliels pagasts skaistās Amatas novada teritorijā, kas atrodas Dzirnavupes krastā, 90 km no Rīgas. Pēc sacensībām aicinu ikvienu pasākuma dalībnieku nesteigties mājās, bet apmeklēt šī nelielā, bet skaistā ciemata apskates objektus, kā piemēra –  Zaubes Evanģēliski luterisko baznīcu un Zaubes dižozolu. Tāpat ikvienam sportistam ir iespēja apmeklēt briežu dārzu „Annas dzirnavas” vai doties izjādē ar zirgu. Par šīm iespējām sīkāku informāciju var izlasīt „Noskrien ziemu” mājas lapā. Viesmīlīgais Zaubes pagasts mūs visus pie sevis aicina atkal vasarā, kad 13.jūlijā Zaubē norisināsies savvaļas kulinārijas festivāls”, par sacensību norises vietu stāsta skriešanas seriāla „Noskrien ziemu” organizators Roberts Treijs.

Ja kāds vēl nav paspējis reģistrēties šim sacensību posmam, tad to vēl iespējams izdarīt sacensību rītā! Uz tikšanos Zaubē!

Ledus vai sniegs, NOSKRIET ZIEMU ir prieks!

Papildus informācija pa tālruni +371 29334414, Roberts Treijs

www.noskrienziemu.lv

Share