Ģikšos noslēdzies Vidzemes ziemas autosprinta kauss

Lai gan februāris nevar lepoties ar sniega klātbūtni, 22. februārī motoru rūkoņa bija jūtama Ģikšu apkārtnē, kur tika aizvadīts Vidzemes Ziemas Autosprinta Kauss. Sacensībām reģistrējās vairāk kā 120 dalībnieki.

Cīņas tika aizvadītas trasē, kas izveidota uz slēgtiem koplietošanas ceļiem, 70% distances sastādīja grants segums, bet pārējos 30% – asfalts. Dalībnieki aizvadīja trīs braucienus un sacentās astoņās ieskaites klasēs.

4WD kategorijā uzvarētāja godā Mārtiņš Ločmelis, bet pirmo trijnieku braucienu summā noslēdza Rolands Kaucis un Kalvis Blūms. Tieši tāds pats vadošā trijnieka izkārtojums arī 4WD-R klasē.

Juris Titovs bija ātrākais visos braucienos, gūstot uzvaru FWD ieskaitē un pārspējot Raivo Ozoliņu un Aigaru Upīti. Tādā pašā secībā viņi sadalīja vadošās trīs pozīcijas FWD-R klasē.

RWD kategorijā visos trīs braucienos ātrāko laiku uzrādīja Jānis Apsītis, sacensību kopvērtējumā otro vietu ieņēma Andris Ozols, bet trešo – Gatis Ģērmanis. Apsītim pirmā vieta arī RWD-R klasē, Ozols arī šeit bija otrais ātrākais, kamēr trešo vietu sasniedza Kristaps Drozdovs.

Dāmu ieskaitē pirmo vietu izcīnīja Agate Krieviņa, aiz sevis atstājot Ivetu Lauciņu un Inesi Titovu.

Junioru klasē uzvarēja Gabriels Blaževičs, otrajā vietā Gustavs Gustāns, trešais – Trevors Bērziņš. Vakara noslēgumā dalībniekiem un viesiem bija iespēja atpūsties Ģikšu kultūras namā ar grupu “Kalvadoss”.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

Share