Lielā Talka jau sestdien!

Jau šo sestdien piecpadsmito reizi pēc kārtas norisināsies atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas akcija – Lielā Talka. Sagaidot talku, no 23. aprīlim līdz 30. aprīlim (ieskaitot) individuālajiem talkotājiem ir iespējams saņemt savu SOLO talkas maisu kādā no “Rimi” veikaliem, veicot pirkumu par jebkuru summu.

Lai talkas dienā ikvienam būtu ērti iesaistīties sakopšanas darbu talkās, SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkotājiem no 23. līdz 30 aprīlim (ieskaitot) būs iespēja saņemt savu talkas maisu. Lai iegūtu īpašo talkas maisu “Rimi” veikalos, jāveic pirkums veikalā par jebkuru summu – viens čeks līdzvērtīgs vienam maisam. Jāņem vērā, ka SOLO talkas maisu skaists ir ierobežots. Kopumā “Rimi” veikalos Latvijas teritorijā tiks izdalīti 100 000 maisu. Veikalu saraksts, kurs to iespējams saņemt: https://www.rimi.lv/jaunumi/piedalies-lielaja-talka.

Lielās Talkas dienā būs iespējams piedalīties arī publiskajās talkās, taču šādā gadījumā par talkas maisu saņemšanu nepieciešams vērsties pie sava talkas koordinatora – Amatā – valda.veisenkopfa@cesunovads.lv

Plānojot SOLO talku, jāņem vērā, ka tā ir jāveic publiskā, nevis privātā teritorijā. Plānojot savu SOLO talku, to nav nepieciešams saskaņot ar novada talkas koordinatoru, taču vēlams savu talkas vietu atzīmēt talkas mājaslapas sadaļā SOLO talkas karte’22: https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/ .

Talkas dienā, pēc sakopšanas darbu veikšanas, talkas maiss ar savāktajiem atkritumiem jānogādā kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām talkas atkritumu savākšanas vietām (vai apvienotajām atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talkas vietām), kuras atzīmētas Lielās Talkas kartē! Atgādinām, ka maisu savākšana netiek veikta vietās, kur pieteikta SOLO talka vai tikai labiekārtošanas talka.

Share