9.martā Ģikšu ciematā un tā apkārtnē norisināsies Autosprinta sacīkstes “Vidzemes ziemas autosprinta kauss 2019”

IEDZĪVOTĀJU UN SKATĪTĀJU IEVĒRĪBAI!

AUTOSPORTS IR BĪSTAMS SPORTA VEIDS, ESIET UZMANĪGI, NEPAKĻAUJIET BRIESMĀM SEVI UN CITUS!

Ģikšu ciematā norisināsies pilsētas ātrumposms, kura sarīkošanai 9.martā no plkst. 09:00 līdz 18:00 vispārējai satiksmei tiks slēgti sekojoši ceļa posmi (skatīt trases shēmā). Automašīnas, kas atradīsies uz šo ielu brauktuvēm, tiks evakuētas. Sacīkstes novadam dod atpazīstamību, bet iedzīvotājiem sakārtotus ceļus, ja tas nepieciešams pēc pasākuma, tādēļ esam lepni sadarboties un rast kompromisu.

Sacensību “Vidzemes ziemas autosprinta kauss” organizators, biedrība “Millers Motorsport”, pateicas Amatas novada iedzīvotājiem par sapratni!

Ievērojiet drošības dienesta darbinieku prasības! Ievērojiet trases norobežojumu, neatrodieties uz brauktuves daļas sacensību laikā un ātrumposma bīstamajās vietās, kur iespējama automašīnas izslīdēšana no trases!
Pievērsiet uzmanību Jūsu mājdzīvniekiem, neatstājiet tos bez uzraudzības!

Plašāka informācija:
Andris Millers,
sacensību galvenais tiesnesis, tel. 29441166

Share