Aicinām balsot par Amatas novada kultūras projektiem konkursā “Vidzemes kultūras programma 2021”

Balsojumam tiek nodoti konkursa “Vidzemes kultūras programma 2021” iesniegtie projekti. Balsot ir iespējams līdz 25. aprīlim.

Kā balsot?
Katram balsotājam jāizvērtē un jāatdod balss par 3 projektiem, lai balsojums tiktu reģistrēts;
Balsošana iespējama, autorizējoties ar kādu no portāla www.latvija.lv autentifikācijas līdzekļiem, tā apstiprinot savu identitāti;
Balsot par projektiem var ikviens vismaz 16 gadu vecumu sasniedzis iedzīvotājs.

Projekti Amatas novadā:

• “Piedzīvot akmens laikmetu”. Iesniedzējs: Amatas novada pašvaldība. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.
  • Māls atdzīvojas. Iesniedzējs: biedrība Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs “KasTe”. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.
  • Drabešu Liepiņu senkapu arheoloģisko atradumu teorētiska un praktiska izpēte. Iesniedzējs: biedrība Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs “KasTe”. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.
  • Mākslas dienas Zaubē. Iesniedzējs: SIA RADOŠUMA ATTĪSTĪBAS CENTRS. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.
  • Multimediāls mākslas projekts “Ieriķu rituāli”. Iesniedzējs: Biedrība „Dokumentālists“. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.
  • Sociālā labklājība caur mākslas izpausmēm. Iesniedzējs: SIA RADOŠUMA ATTĪSTĪBAS CENTRS. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.
  • Tehniskās specifikācijas izstrāde Cēsu novada radošo industriju platformai interneta vidē. Iesniedzējs: Pašvaldības aģentūra “Līgatnes novada kultūras un tūrisma centrs” Tūrisma informācijas centrs. Balso un ar projektu iepazīsties ŠEIT.