Aicinām darbā tūrisma un sabiedrisko attiecību speciālistu

Amatas novada pašvaldība aicina darbā tūrisma un sabiedrisko attiecību speciālistu darbam Tūrisma attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļā.

Prasības:

  • augstākā izglītība;
  • pieredze sabiedrisko attiecību jomā;
  • laba literārās latviešu valodas pārvaldība;
  • prasme strādāt sociālo mediju vidē;
  • spēja argumentēt un rakstiski formulēt viedokli;
  • pieredze sadarbības veidošanā ar medijiem;
  • pieredze publikāciju un preses relīžu gatavošanā;
  • labas prezentācijas un komunikācijas prasmes;
  • autovadītāja apliecība, B kategorija;
  • spēja strādāt komandā, elastība;
  • spēja patstāvīgi plānot savu laiku un prioretizēt darbus;
  • uzņemties iniciatīvu un atbildību;
  • labas angļu un vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • noderēs prasme izmantot maketēšanas un fotoapstrādes programmas.

Galvenie amata pienākumi:

  • koordinēt Amatas novada pašvaldības izdevuma “Amatas vēstis” regulāru iznākšanu (1 x mēn.);
  • nodrošināt aktuālo informāciju  pašvaldības mājas lapā un sociālajos mēdijos;
  • organizēt pašvaldības reprezentācijas materiālu – dāvanu, suvenīru, pateicību, atzinību, apsveikumu iegādi un izstrādi;
  • gatavot preses relīzes un prezentācijas, kas saistītas ar tūrisma, kultūras vai sporta aktualitātēm novadā;
  • veikt pašvaldības organizēto tūrisma un sabiedrisko pasākumu komunikāciju;
  • iesaistīties pašvaldības tūrisma un sabiedrisko pasākumu organizēšanā;
  • pārstāvēt Amatas novada pašvaldību atbilstoši savai kompetencei (projektos, konferencēs, iestādēs u.c.);
  • iesaistīties tūrisma un kultūras projektu realizēšanā un koordinēšanā (t.sk. angļu valodā);
  • koordinēt pašvaldības drukāto un digitālo materiālu (bukletu, skrejlapu, grāmatu utml.) izdošanu un izplatīšanu;

Piedāvājam:

  • darbu radošā, dinamiskā kolektīvā
  • daudzveidīgu, interesantu darbu patīkamā darba vidē
  • personīgās izaugsmes iespējas un lielisku darba pieredzi

 Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivēta pieteikuma vēstule; dzīvesgājuma apraksts (CV);
  • Pieteikšanās līdz š.g. 20.septembrim.

Motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt uz amatasdome@amatasnovads.lv. Papildus informācija 29391673

FacebookTwitterGoogle+Google GmailWhatsAppViberLinkedInPrintShare