AICINĀM SPORTISTUS PIETEIKTIES UZ “AMATAS NOVADA SPORTA LAUREĀTS 2019”

Tuvojoties gada izskaņai, mūsu novads atkal vēlas sveikt visus novada sportistus “Amatas novada sporta laureāts 2019”. Aicinām mūsu novada iedzīvotājus dalīties ar sportistiem, sportistu panākumiem un viņu sasniegumiem, kuri aizvadītajos divos gados ir startējuši dažāda līmeņa un kategoriju sacensībās, lai ikviens Amatas novada sportists tiktu godināts un saņemu pateicību par 2018. un 2019. gada sezonas sasniegumiem sportā.

Labākos sportistus svinīgi sveiksim svētku pasākumā 20. decembrī plkst. 19.00 Amatas novada pašvaldībā “Ausmas”, baudīsim muzikālus priekšnesumus pie svētku galda un ieskandināsim Ziemassvētku noskaņu. Kopīgi atskatīsimies uz aizvadīto gadu sportā.

Lūgums iesūtīt kandidātus līdz 16. decembrim uz e-pastu: sports.amata@gmail.com, norādot: vārds, uzvārds, sporta veids, kategorija, sasniegumi, vēlamas atsūtīt klāt bildes vai video no kādām sacensībām. Lūgums pievienot arī nelielu aprakstu par sportistu un viņa sporta gaitām.

Vairāk informācijas zvanot pa tālr. 28602877 vai eriks.bauers@gmail.com.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

 

Share