Aizvadīta Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Jelgavā

Jūlijā sākumā norisinājās lielākais jaunatnes sporta forums Latvijā – Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kas pulcēja vairākus tūkstošus sportistu no visas Latvijas. Mūsu novadu šogad pārstāvēja trīs sportisti – Elza Bleidele (MTB, šosejas riteņbraukšana), Rainers Lūkins (Cīņa) un Kārlis Dieviņš (Vieglatlētika – 800 m).

Šogad gan mūsu sportistiem starti izdevās ar mainīgām sekmēm. Teicams rezultāts padevās Elzai Bleidelei, kura palika viena soļa attālumā aiz goda pjedestāla MTB riteņbraukšanā. Par iekļūšanu olimpiskajā sešiniekā Elza saņēma arī atzinības rakstu. Jāpiemin, ka dienu iepriekš Elza pirmo reizi startēja arī individuālajā šosejas riteņbraukšanas sacensībās, izcīnot 10. vietu.

Pirmajā sacensību dienā startēja arī mūsu cīņas pārstāvis Rainers Lūkins, bet šoreiz veselības problēmu dēļ neizdevās parādīt labāko sniegumu un atzīt pretinieku pārākumu, izstājoties jau pirmajā sacensību dienā. Līdzīgas problēmas piemeklēja arī mūsu vidējo distanču skrējēju un šoreiz uz starta nevarēja iziet.

Paldies visiem treneriem, klubiem un sacensību dalībniekiem par ieguldīto laiku un darbu, ko Jūs veltiet ikdienā sportam. Lai veiksmīgs sezonas turpinājums.

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinatros un metodoķis

Share