Aizvadīts Amatas novada sporta laureāts 2019

Ar muzikāliem priekšnesumiem un sirsnīgiem sveicieniem 20. decembrī tika sveikti Amatas novada labākie sportisti, treneri un sporta klubi.

Vakara ceremonija tika atklāta ar grupas “Grēki” priekšnesumu un novada priekšsēdētājas Elitas Eglītes svētku uzrunu, kura atskatījās uz sporta vēsturi mūsu novadā. Pēc tam par aizvadīto sporta gadu rezumējumu sniedza Amatas novada sporta metodiķis Ēriks Bauers, kurš norādīja, ka nākošajā gadā gaidāmi tādi pasākumi kā ziemas autosprints Ģikšos divas dienas, Stirnu buks Zvārtas iezī, novada sporta svētki Līvos un vēl daudz citi dažādi sportiski pasākumi novadā.

Balvas laureātiem pasniedza olimpisko spēļu dalībnieks, vairākkārtējais Latvijas čempions lodes grūšanā Māris Urtāns.

Svinīgas mūzikas pavadībā un skanot aplausiem tika sveikti 50 laureāti, visiem bija iespēja pateikt labus vārdus un atskatīties uz aizvadīto sezonu.
                                                                     Foto: Unda Paula Lauberga

 

Vieglatlētika/Skriešana    

1. Roberts Aleksis Glazers
2. Renāte Beļājeva
3. Ričards Špacs
4. Stella Paltiņa
5. Elza Niklase
6. Artis Rožkalns
7. Rihards Serģis
8. Roberts Cercins
9. Niklāvs Emīls Eglītis
10. Sabīne Eglīte

Volejbols/Pludmales volejbols  

1. Patriks Pinka
2. Aigars Kalniņš
3. Rihards Lazdiņš
4. Artis Dricka
5. Vilnis Tinuss
6. Jānis Ontužāns
7. Artūrs Špirka
8. Andris Osis
9. Klaudija Tijāre
10. Nellija Tinusa
11. Vaira Reinsone

Motokross

1. Toms Kašečkins
2. Oļegs Kašečkins
3. Aleksejs Gavrilovs – Rogoza

Florbols

1. Lauris Skrastiņš
2. Kate Meldere
3. Jānis Melderis
4. Emīls Roberts Grīnbergs
5. Māris Riekstiņš
6. Edžus Mellēns
7. Linda Gavrilova – Rogoza
8. Luīze Raseiceva
9. Betija Raseiceva
10. Laura Viktorija Branta
11. Kristiāns Suharevs

Hokejs

1. Kārlis Bucenieks

Riteņbraukšana/BMX   

1. Kaspars Serģis
2. Vineta Pētersone

Smagatlētika

1. Jānis Viktorovs
2. Edgars Stepanovs
3. Guntis Knēts

Slēpošana/Biatlons  

1. Marta Upmale
2. Elza Bleidele
3. Stella Bleidele
4. Artūrs Tinuss
5. Marta Klēra Priede

Pielāgotais sports/Boccia     

1. Armands Ģēģeris
2. Evita Freimane
3. Agate Irma Bētaka un Signija Fukse

Badmintons  

1. Viktors Ivanons

Kamanu suņu sports

1. Nikolajs Kravcovs
2. Dagnis Boltrikovs
3. Roberts Aleksis Glazers
4. Mikus Kalniņš
5. Valters Beļikovs
6. Artūrs Beļikovs
7. Elīna Klinklāva
8. Markuss Sniedze
9. Amanda Agnese Stumpe
10. Alise Putraima
11. Sergejs Pranckuns
12. Baiba Mežgaile
13. Inga Bērziņa
14. Diāna Spiridovska
15. Kristīne Sniedze
16. Nataļja Trestjana
17. Svetlana Andreicēna

Treneri:

Jānis Freivalds
Austris Āboliņš
Anžela Brice
Maija Zēmele – Bauere

Pateicība:

Rūdolfs Bondars

 

 

Informāciju sagatavoja: 
Ēriks Bauers,
Amatas novada sporta koordinators

 

 

 

Share